Ką mes veikiame?

Kuriame parodą apie eilinius miestelių gyventojus ir jų nepakartojamus gyvenimus.
Pasakojame apie Lietuvos miestelius ir jų žydų bendruomenes – tikrais faktais paremtas, trumpas, gyvas istorijas.
Minime žydiškas šventes ir su žydų istorija susijusias atmintinas dienas – gaiviname dingusių žydų bendruomenių atminimą.
Puoselėjame žydų istoriją, neatsiejamą Lietuvos istorijos dalį – supažindiname su ja visus besidominčius, priimame norinčius savanoriauti.
Renkame Lietuvos žydų gyvenimą liudijančius daiktus būsimoms parodoms.

Komanda

Sergejus Kanovičius

Sergejus Kanovičius

Vykdomasis Direktorius
Esu Šeduvos žydų memorialinio fondo steigėjas ir muziejaus „Dingęs štetlas“ projekto idėjos autorius. Koordinuoju architektų, parodos apipavidalinimo bei turinio kūrėjų darbus, formuoju biudžetą, kuriu veiklos strategiją. Atstovauju fondui Lietuvoje ir užsienyje. Šį projektą laikau svarbiausiu savo gyvenimo darbu.
Jonas Heraklis Dovydaitis

Jonas Heraklis Dovydaitis

Direktorius
Rūpinuosi muziejaus finansine veikla ir biudžeto sudarymu. Drauge su projekto vadovu rengiu ilgalaikės plėtros planus. Prižiūriu muziejaus statybas – siekiu užtikrinti, kad būtų įgyvendinti saugos ir prieinamumo reikalavimai.
Milda Jakulytė-Vasil

Milda Jakulytė-Vasil

Vyr. kuratorė
Vadovauju pagrindinės ekspozicijos vystymo ir planavimo darbams. Komunikuoju su atminties įstaigomis dėl eksponatų ir jų licencijų išdavimo. Dalyvauju aukcionuose – ieškau štetlo gyvenimą liudijančių daiktų. Palaikau ryšius su Šeduvos žydų palikuonimis.
Inga Makarkova

Inga Makarkova

Ekspozicijos kuratorė
Ieškau dokumentų, nuotraukų, kitos istorinės medžiagos spaudoje, Lietuvos ir užsienio institucijose: archyvuose, muziejuose, bibliotekose. Kartu su komanda ruošiu ekspozicijos turinį. Administruoju muziejaus vidines duomenų bazes, socialinius tinklus ir muziejaus tinklapį.
Sandra Petrukonytė

Sandra Petrukonytė

Ekspozicijos kuratorė
Kurdama ekspoziciją, atlieku rastų istorinių šaltinių analizę ir atranką. Apdoroju informaciją, ją paruošiu muziejaus galerijų tekstų autorei ir dizaino komandai. Kuriu socialinių tinklų turinį, bendrauju su vertėjais.
Živilė Tamulionytė

Živilė Tamulionytė

Ekspozicijos kuratorė
Dirbu prie ekspozicijos kūrimo ir vidinių duomenų bazių rengimo bei tvarkymo. Rūpinuosi muziejaus eksponatais ir jų atranka ekspozicijai: įtraukiu į apskaitą, įvertinu būklę, paruošiu juos saugojimui ir skaitmeninimui.
Jolanta Mickutė

Jolanta Mickutė

Vyr. mokslo darbuotoja ir scenaristė
Rašau tekstus muziejaus galerijoms ir tinklapiui. Konsultuoju Rytų Europos ir Rusijos žydų istorijos, politikos ir kultūros temomis. Tiriu štetlą ir su juo susijusius reiškinius. Kartu su komanda ruošiu parodos turinį.
Irina Pocienė

Irina Pocienė

Edukuotoja
Atsakau už edukacines programas ir veiklas. Kuruoju ir įgyvendinu muziejaus ,,Kultūros paso“ paslaugas. Dirbu prie žydų istorijos pasakojimo muziejuje, ieškau būdų gerinti paslaugų lankytojams patrauklumą ir prieinamumą.